Nordvestsjællands Feltartilleriforening Holbæk


Gå til indhold

Navne m.m.

Bestyrelsen

Funktion

Nr.

Navn

E-mail

Telefon

Mobil

Formand

0042

Aage Alfast

aage.alfast@holbaek-artilleristen.dk

59 50 88 99

25 13 70 85

Næstformand

5603

Søren Blyitgen

soeren.blyitgen@holbaek-artilleristen.dk

59 65 67 57

23 65 67 71

Kasserer

5066

Hans Strøm

hans.stroem@holbaek-artilleristen.dk

44 27 22 11

30 27 22 11

Sekretær

4457

Søren Eikers

soeren.eikers@holbaek-artilleristen.dk

59 20 74 12

20 78 74 12

Bestyrelsesmedlem

 

Erik Hansen

erik.hansen@holbaek-artilleristen.dk

 

60 51 30 80

Bestyrelsesmedlem

3590

Ole Peter Rasmussen

ole_peter.rasmussen@holbaek-artilleristen.dk

59 18 94 64

23 93 94 64

Bestyrelsesmedlem

0687

Janeck Forman

janeck.forman@holbaek-artilleristen.dk

59 26 91 80

30 61 25 80

Bestyrelsesmedlem

3160

Marius Pedersen

marius.pedersen@holbaek-artilleristen.dk

59 47 11 22

40 25 21 71

Bestyrelsesmedlem

 

Poul Larsen

poul.larsen@holbaek-artilleristen.dk

 

30 64 99 75

1. Suppleant

0422

Jørgen Bille Christensen

joergen.bille@holbaek-artilleristen.dk

59 26 61 31

24 95 32 18

2. Suppleant

0539

Poul-Erik Christiansen

poul-erik.christiansen@holbaek-artilleristen.dk

46 40 28 26

23 81 24 26

 

Skydeleder

 

Niels Bang Hansen

niels_bang.hansen@holbaek-artilleristen.dk

59 18 83 24

60 23 42 75

Revisor

2709

Jørgen Frede Nielsen

joergen_frede.nielsen@holbaek-artilleristen.dk

56 27 43 23

40 63 43 23

Revisor

 

Kirsten Johansen

kirsten.johansen@holbaek-artilleristen.dk

 

40 46 25 45

Print denne side


Retur til indhold | Retur til hovedmenu